JABŁONNA. Żałoba w Jabłonnie po śmierci Prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza

2019-01-15 10:48:56

Dzisiaj (15 stycznia br. ) o godzinie 18.00 w kościele pw.  Matki Boskiej Królowej Polski w Jabłonnie odprawiona zostanie Msza Św. w intencji tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. 

Wójt Gminy Jabłonna Jarosław Chodorski ogłosił również żałobę  na terenie gminy w dniach 15 – 17 stycznia. 


Na czas trwania żałoby na budynku Gminy oraz budynkach jednostek organizacyjnych flagi zostaną przepasane kirem.
A także zaleca się odwołanie wszystkich imprez o charakterze rozrywkowym, których organizatorem jest Gmina Jabłonna oraz jednostki organizacyjne.

Komentarze

6 komentarzy

 1. hipokryta odpowiedz

  słyszy mowę nienawiści gdzieś daleko a nie słyszy tego wokół siebie,,,,,,

 2. Tadek odpowiedz

  Smutne wydarzenie…Niestety odpowiada prezes pis, i jego kompani gloryfikujący i uprawiający mowę nienawiści, tak na miesięcznicach, tak w goebbelsowskiej tv,i antagonizujący ludzi, dzielący na jakieś sorty…Tu jest przyczyna. W więzieniach tylko tvp leci, jak w zapadłych ciemnogrodzkich wioskach…więc co taki widz otępiały psychicznie z tego czerpie? Gotowe scenariusze morderstw na “wrogach narodu”

  1. Ewa odpowiedz

   Tadku, czy mam Ci zacytować Twoje “złote myśli” z komentarzy pod artykułami i forum legionowskiego? Ile bluzgów i nienawiści wnich zawarłeś? Nawet w tym komentarzu siejesz dalej i pakujess… Czy śmierć człowieka natychmiast trzeba wykorzystywać do walki politycznej? Winni są wszyscy, służby za niedopatrzenie, media za nakręcanie emocji, internauci za lejący się galonami jad, i politycy każdej opcji, za chamstwo, butę i brak szacunku do wyborców.
   P.S. poszukaj kto wygrywał do tej pory wybory w zakładach karnych, nim po raz kolejny wściekłość zaleje ci oczy

   1. Ewa odpowiedz

    “Nawet w tym komentarzu siejesz dalej nienawiść i plujesz….” – tak miało być, telefon przesłał po swojemu

  2. Aneta odpowiedz

   Masz rację, niestety święta prawda. Ta propaganda w telewizji TVPis przypomina najczarniejsze karty historii, rodem z PRLu – a czasami ta nienawiść i obłuda jest jeszcze gorsza. Nawet po zabójstwie politycznym Prezydenta Gdańska jad leje się dalej w telewizji propagandowej, to jest smutne i przerażające! Kiedy to się skończy?

 3. olo odpowiedz

  W Legionowie należało by jakąś tablicę lub pomnik postawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *