Facebook


JABŁONNA. Zatrzymanie mężczyzny przy ul. Leśnej, który wg. mieszkańców może być pedofilem.

2017-10-19 2:08:50

Wczoraj (18.10) około godziny 16:00 przy ul. Leśnej w Jabłonnie doszło do zatrzymania mężczyzny. Policja ze względu na dobro śledztwa odmawia podania przyczyny zatrzymania

Jak się dowiedzieliśmy, o dziwnym zachowaniu mężczyzny poinformowali policję mieszkańcy osiedla. Podobno zatrzymany mężczyzna miał zaczepiać wracające autobusem ze szkoły dziewczynki. W trakcie jazdy podobno: kładł się na podłodze, mówił że szuka szczurów, a także używał wulgarnych zwrotów o podtekście seksualnym w stosunku do dzieci. Kiedy dzieci opuściły pojazd, miał iść za nimi a później gdy te zaczęły przed nim uciekać zaczął je ścigać.

Z rozmowy z rzecznikiem prasowym legionowskiej Komendy Powiatowej Policji podkom. Emilią Kuligowską dowiedzieliśmy się, że faktycznie wczoraj doszło do zatrzymania mężczyzny na ulicy Leśnej w Jabłonnie. Ze względu na dobro śledztwa, policja jednak nie udziela obecnie bliższych informacji.

Na pytanie czy faktycznie doszło do zatrzymania pedofila usłyszeliśmy, że obecnie prowadzone są czynności mające ustalić czy doszło do przestępstwa, jakie były jego okoliczności oraz czy i jakie zarzuty zostaną postawione mężczyźnie. O sprawie będziemy informować.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *