JABŁONNA. Zmarł radny Tomasz Wodzyński

2021-07-03 2:31:55
W środę 30 czerwca 2021 r. zmarł Tomasz Wodzyński, radny Gminy Jabłonna. Miał 66 lat. Tomasz Wodzyński aktywnie uczestniczył w życiu gminy i działał na rzecz jej rozwoju. Cieszył się ogromnym zaufaniem społecznym. Piastował mandat radnego przez cztery kadencje nieprzerwanie od 2006 roku. W obecnej był przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, członkiem Komisji Budżetowej oraz Komisji Rozwoju

W latach 2006-2010 pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, wiceprzewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa, był członkiem Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, Komisji Budżetowej oraz Komisji Statutowej. W VI kadencji (2010-2014) został przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, członkiem Komisji Bezpieczeństwa, Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz Komisji Budżetowej. W VII kadencji (2014-2018) był wiceprzewodniczącym Komisji Rewizyjnej i członkiem Komisji Rozwoju.

Rodowity mieszkaniec Jabłonny. Współpracował i przez wiele lat reprezentował Klub Sportowy „Wisła Jabłonna”, z którym odnosił wiele sukcesów. Przez lata związany z lokalnym środowiskiem piłkarskim i siatkarskim. Był człowiekiem wyjątkowo życzliwym, a jednocześnie bardzo skromnym. Z sercem podchodził do swojej pracy, odpowiedzialny i zawsze gotowy, by nieść pomoc potrzebującym. Charakteryzowało go niezwykłe zaangażowanie w życie społeczne całej wspólnoty Gminy Jabłonna.

Uroczystości pogrzebowe Ś.P. Tomasza Wodzyńskiego, radnego Gminy Jabłonna odbędą się w poniedziałek 5 lipca 2021 r. o godzinie 12:00, w Kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie.
W związku ze śmiercią radnego Gminy Jabłonna Tomasza Wodzyńskiego, Wójt Gminy Jabłonna ogłosił żałobę w dniach 2 – 4 lipca 2021 r. na terenie Gminy Jabłonna.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *