KOLARSTWO. MTB Informatyków i Branży IT 2021 już 12 września

2021-09-03 1:10:22

To absolutna nowość w kalendarzu imprez Poland Bike. W niedzielę 12 września podczas LOTTO Poland Bike Marathon w Legionowie odbędą się Mistrzostwa Polski MTB Informatyków i Branży IT 2021, organizowane przez Poland Bike i ESKOM. Biuro Zawodów oraz start i meta MP IT znajdą się na terenie Kolarskiego Miasteczka w Legionowie przy Placu Kościuszki

Szczegóły MP IT w specjalnej zakładce – http://polandbike.pl/event-pro/mp-it/

Uczestnicy Mistrzostw będą rywalizować wyłącznie na dystansie MINI (34 km) i mają prawo wystartować z 5 sektora (dotyczy głównie debiutantów w LOTTO Poland Bike Marathon) lub z własnego, posiadanego już sektora, uzyskanego na podstawie tegorocznych występów w cyklu. Start o godzinie 12:30.

Mistrzostwa Polski Informatyków i Branży IT 2021 będą rozgrywane z podziałem na kategorie wiekowe dla kobiet i mężczyzn, w klasyfikacjach indywidualnej i drużynowej.

Kto może wystartować w MP IT? Zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje wszystkie osoby pracujące m.in. w działach IT, u dostawców IT i studentów kierunków informatycznych. Uczestnikami Mistrzostw mogą być osoby pracujące na różnych stanowiskach w branży IT – od praktykanta, stażysty, pracownika Helpdesku, Testera, poprzez Inżynierów Systemowych i Programistów, a także Project Managerów, Handlowców oraz Kadrę Zarządzającą.

Jak zgłosić udział w MP IT? Weryfikacja uczestników będzie się odbywać w ramach rejestracji elektronicznej (zakładka ZGŁOSZENIE) oraz w Biurze Zawodów, za pomocą profilu LinkedIn, wiadomości i adresu email, wizytówki, kontaktu z pracodawcą, czy legitymacji studenckiej.

Uczestnicy MP IT rywalizują w Mistrzostwach Polski oraz jednocześnie w zawodach zaliczanych do LOTTO Poland Bike Marathon 2021. Numer startowy obowiązuje do końca sezonu w tegorocznym cyklu.

image description

Zapraszamy do Legionowa na MP MTB IT 2021 w niedzielę 12 września!

Więcej na www.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *