KULTURA. Archi-plenery- wystawa poplenerowa

2020-10-06 6:55:32

W imieniu Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie już dzis zapraszamy na wystawę prac, ktore powstały podczas letnich  Archi-plenerów maralskich. Efekty prac twórców można będzie ogladać w Galerii Na Prostej w Jabłonnie od 17 do 31 października. Wernisaż odbędzie się 24 października o godz. 14.00

 

Czy wiecie, ile ciekawych zabytków można znaleźć w swoim sąsiedztwie? W ramach organizowanych przez Powiatową Instytucję Kultury w Legionowie letnich Archi-plenerów malarskich grupa kilkunastu twórców – o mniejszym i większym doświadczeniu artystycznym – spotykała się przez trzy miesiące, by kontemplować i utrwalać obrazy architektonicznych zabytków oraz ciekawostek powiatu legionowskiego. Nad wszystkim czuwała i twórczo inspirowała absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, malarka Katarzyna Gawlik.
Podsumowaniem twórczych letnich spotkań – którym patronował Starosta Legionowski – będzie wystawa prac poplenerowych (17-31 października w Galerii Sztuki na Prostej w Jabłonnie przy ul. Prostej 2). Swoje prace prezentować będą (w kolejności alfabetycznej): Małgorzata Bartel, Tomasz Bartel, Ewa Elsner, Mariola Falkowska, Jan Gawlik, Mirosław Gawlik, Aleksandra Gruszka, Dorota Multan, Ewa Listkowska, Katarzyna Pawłowska, Danuta Witkowska, Małgorzata Żmuda.
Serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 24 października o godz. 14.00 w Galerii Sztuki na Prostej (ul. Prosta 2, Jabłonna).
Źródło: www.powiat-legionowski.pl

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *