KULTURA. „I tak cię kocham” KINO OTWARTE

2022-02-24 8:21:07

Lutowo walentynkowo Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza na kolejny seans KINA OTWARTEGO online. Tym razem obejrzymy film „I tak cię kocham” ‒ miejscami nadzwyczaj zabawną, miejscami wzruszającą komedię romantyczną, której scenariusz napisało samo życie…

„I tak cię kocham” (online): 25 lutego 2022 r., godz. 20.00
Wprowadzenie do wspólnego seansu online przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie maila o treści: „LOVE” na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 24.02.2022 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: http://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html)

Emily i Kumail zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Jednak związek osób pochodzących z dwóch bardzo różnych kultur ‒ on jest Pakistańczykiem, ona Amerykanką ‒ poza zwykłymi trudnościami napotyka różne, czasem zaskakujące przeszkody.

„I tak cię kocham” to odkrycie festiwalu Sundance i jedna z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady według czasopisma „Variety”. Film otrzymał też nominację do Oscara w kategorii Najlepszy Scenariusz Oryginalny. Autorami scenariusza są natomiast komik Kumail Nanjiani (filmowy i rzeczywisty Kumail) oraz Emily V. Gordon (Emily, którą w filmie zagrała aktorka Zoe Kazan).

ZAPRASZAMY!

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *