KULTURA. Konkurs fotograficzny „Przepis na rodzinne czytanie”

2022-06-29 2:11:48

Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie ogłasza konkurs, w którym główną nagrodą jest rodzinna sesja fotograficzna


Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Biblioteka Rodzin”. Zadaniem uczestników jest pokazanie na zdjęciu, jak w ich rodzinie wygląda wspólne czytanie. W domu, w towarzystwie zwierząt i pluszaków, a może z dziećmi w plenerze? Z nadesłanych prac powstanie galeria, która na stałe zagości w Poczytalni. Ma ona pokazać legionowianom, że biblioteka nie jest zwykłą instytucją, tylko w pewnym sensie ich domem, miejscem w którym mogą czuć się swobodnie.
– Uspokajamy osoby, które z różnych względów wolą, by wizerunki ich i ich dzieci nie były nadmiernie eksponowane lub umieszczane w Internecie – mówi Tomasz Talarski, dyrektor biblioteki. – Przy wyborze laureatów będziemy kierować się przede wszystkim kreatywnością ujęcia tematu. To czy na zdjęciach będą widoczne twarze, nie będzie miało wpływu na ocenę prac.
Zdjęcia należy wysłać mailem wraz z kartą zgłoszeniową na adres konkurs@bibliotekalegionowo.pl do 31 sierpnia 2022 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 września 2022 r. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej biblioteki: www.bibliotekalegionwo.pl.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Dzisiaj czytasz dziecku, jutro zamyka cię policja bo twierdzą że znęcasz się nad dzieckiem nie pozwalając mu usnąć. Sąd rodzinny, odebranie praw rodzicielskich, pół roku w areszcie. Niemożliwe ? Zasada 3xBYLE : BYLE komu, za BYLE co, BYLE gdzie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *