Legia Warszawa zmierzy się z Jagiellonią Białystok!

2022-05-13 11:47:13

Po wynikach ostatniej kolejki Ekstraklasy stało się pewne, że Legia Warszawa zapewniła sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wojskowi na swoim boisku wygrali z Górnikiem Zabrze, dzięki czemu do pozostałych spotkań mogą się przygotować na pełnym luzie. Aktualny jeszcze mistrz Polski gra o honor, a także wyższą pozycję w tabeli, co może wpłynąć na finanse klubu. Następnym przeciwnikiem tego zespołu będzie Jagiellonia Białystok, która nadal uczestniczy w walce o przetrwanie. Jak przebieg tej rywalizacji prognozuje bukmacher?

Jagiellonia Białystok vs Legia Warszawa

Na ten moment, kursy przygotowane przez bukmachera wskazują, że Legia Warszawa jest faworytem tej rywalizacji. Prawdopodobnie wszystko ze względu na to, że Jagiellonia Białystok w ostatnim czasie prezentuje się bardzo słabo i nie potrafi wygrać na boiskach Ekstraklasy. Mimo wszystko przy obstawianiu tej rywalizacji trzeba brać pod uwagę fakt, że goście już nic nie muszą, a tylko mogą. Decydującą kwestią może być tutaj skład wystawiony przez trenera Legii Warszawa. Jeśli aktualny jeszcze Mistrz Polski wystawi rezerwowe zestawienie, to kursy przygotowane przez bukmacherów prawdopodobnie szybko się zmienią.

Pierwsze starcie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Legii Warszawa. Wiele osób dobrze pamięta przebieg tej rywalizacji, ponieważ Legia w tamtym momencie była w fatalnej formie i było to przełomowe zwycięstwo tego zespołu. W ostatniej kolejce piłkarze z Warszawy na swoim boisku wygrali z Górnikiem Zabrze. Trzeba przyznać, że dla neutralnych kibiców było to kapitalne widowisko do oglądania i nie zabrakło w nim bramek. Oferta bukmachera PZbuk faworyzowała przed pierwszym gwizdkiem sędziego Legią Warszawa i takie przewidywania okazały się słuszne.

Jagiellonia Białystok w ostatniej serii gier przeszła przez prawdziwą ścieżkę zdrowia. Podopieczni trenera Nowaka udali się na wyjazd do Krakowa, gdzie zmierzyli się z miejscową Wisłą. Gospodarze tej rywalizacji naciskali od pierwszej minuty, jednak ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, który bez wątpienia premiuje drużyna z Białegostoku. Na ten moment Jagiellonia ma 5 punktów przewagi nad strefą spadkową, a do wywalczenia pozostało już tylko 6 oczek. Tym samym oferta przygotowana przez bukmachera wskazuje, że szanse na spadek drużyny prowadzonej przez trenera Nowaka są już bardzo małe.

Piłkarskie wiadomości czekają na Ciebie tutaj.

Analiza eksperta

O analizę najbliższego pojedynku poprosiliśmy naszego eksperta, który od wielu lat typuje spotkania Ekstraklasy.

„Pojedynki Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa w ostatnich latach były ozdobą tych rozgrywek. Tym razem oba zespoły są jednak w zupełnie innej sytuacji. Legia Warszawa zagra już tylko o własny honor, natomiast Jagiellonia Białystok ciągle musi mieć z tyłu głowy fakt, że nadal możliwy jest spadek tego zespołu z Ekstraklasy. W związku z tym spodziewam się tutaj naporu gospodarzy, którzy pchali przez doping swoich kibiców, nie powinni przegrać tej rywalizacji. Wydaje mi się, że dobrą propozycją z oferty bukmachera będzie tutaj typ z podpórką na Jagiellonię”

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *