LEGIONOWO. 26-latek wypadł z okna na 10. piętrze

2023-01-11 9:42:30

Z okna bloku przy ul. Ogrodowej wypadł młody mężczyzna. Media spekulują, że powodem mogła być kłótnia z dziewczyną. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie samobójstwa


W nocy z czwartku na piątek (5-6 stycznia br.) chwilę po godz. 21.00 do legionowskich służb wpłynęło zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wypadł z okna 10-piętrowego wieżowca przy ul. Ogrodowej. Na miejscu okazało się, że 26-letni mężczyzna w wyniku obrażeń zginął na miejscu.

Różne doniesienia…

Z medialnych doniesień wynika, że feralnego wieczoru 26-letni mężczyzna najprawdopodobniej pokłócił się ze swoją partnerką – donosiła Wirtualna Polska.
W mieszkaniu prócz 26-latka i jego partnerki podobno przebywała jeszcze jedna osoba. Jak donosił z kolei Fakt, młody mężczyzna w chwili zdarzenia mógł znajdować się pod wpływem alkoholu. Żadnej z tych hipotez nie potwierdziła ani policja, ani prokuratura.

Najprawdopodobniej samobójstwo

Jak udało nam się dowiedzieć od Prokurator Katarzyny Skrzeczkowskiej z Prokuratury Okręgowej, prowadzone jest śledztwo z art. 151 Kodeku karnego, tzn: samobójstwo.
– Przesłuchaliśmy świadków zdarzenia, ciało zostało skierowane na sekcję zwłok. Dotychczas zebrany materiał dowodowy oraz zeznania świadków wskazują, że był to nieszczęśliwy wypadek zakończony samobójstwem.

red.

Komentarze

1 komentarz

  1. Waldek 14l odpowiedz

    Polska jest europejskim liderem pod względem samobójstw.
    Samobójstwo popełnia w Polsce prawie 2 razy więcej osób niz ginie w wypadkach komunikacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *