LEGIONOWO. 34-latek najprawdopodobniej popełnił samobójstwo

2020-06-25 12:53:52

Wczoraj (24 czerwca) kilka minut przed 20.00 na wysokości os. Kozłówka w Legionowie doszło do kolejnej tragedii. Tym razem pod koła pociągu wpadł 34-letni mężczyzna. Prokuratura bada sprawę

Jak podaje policja około godz. 19.40 do dyżurnego trafiła informacja o kolejnym potrąceniu. Pod pociąg relacji Warszawa Gdańska – Nasielsk spadł z nasypu 34-letni mężczyzna. Pomimo błyskawicznej akcji reanimacyjnej, mężczyzna zmarł.
Na miejscu interweniowały wszystkie służby oraz prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia. Przesłuchano maszynistów, oraz sprawdzono stan ich trzeźwości. Byli trzeźwi. Z wczorajszych doniesień wynika, że do śmierci mężczyzny doszło najprawdopodobniej w wyniku samobójstwa.
Prokuratura rozpoczęła śledztwo z art. 172 par. 2 to oznacza w kierunku wypadku komunikacyjnego ze skutkiem śmiertelnym. Klasyfikacja tego zdarzenia może się zmienić z uwagi na podejrzenie popełnienia samobójstwa przez 34-latka. O tym czy klasyfikacja się zmieni zdecyduje wynik sekcji, na którą zostało skierowane ciało mężczyzny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *