LEGIONOWO. Andrzej Kalinowski zrezygnował z Komisji Rewizyjnej

2022-06-05 4:35:04

Przewodniczący legionowskiego Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Kalinowski zrezygnował z przewodniczenia Komisji Rewizyjnej. Stwierdził, że nie ma to sensu…

W trakcie ostatniej sesji Rady Miasta Andrzej Kalinowski zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Jako powód rezygnacji podał m.in: brak pozwolenia na merytoryczną dyskusję, przerywaną przez radnych Koalicji Obywatelskiej i Porozumienia Samorządowego.
Zdaniem byłego przewodniczącego czarę goryczy przelała ostatnia zlecona przez Urząd Miasta ostatnia kontrola.
– Ostatnia kontrola, która została zlecona przez Radę Miasta, od początku była dosyć specyficzna – niby Rada zleciła, ale nikt nie chciał jej przeprowadzić. Dwóch Radnych (opozycyjnych), którzy po namowach, zdecydowali się na jej przeprowadzenie, od początku napotkało ogromne problemy ze strony władz miasta i urzędników.
Kompletnie rozczarowała go również postawa radnych popierających prezydenta, którzy potrafią w parę minut, bez jakichkolwiek wyjaśnień, całkowicie zmienić zdanie i zagłosować tak jak się od nich oczekuje.

red.

Komentarze

3 komentarze

 1. mieszkanka odpowiedz

  No cóż ….., nasza Władza Legionowa nie lubi jak im ktoś się sprzeciwia, pracownicy tańczą jak Pan każe, a Radni z opozycji nie wiem za co pobierają pieniądze. Przyśpieszone wybory samorządowe się kłaniają.

  1. Daro odpowiedz

   Zgadzam się praktycznie w 100%, z jednym wyjątkiem. Co w obecnej sytuacji mogą zrobić opozycyjni radni skoro są w mniejszości a “głosów opozycji nie bierze się pod uwagę”
   Niestety, takiego rozdania kart dokonali sami mieszkańcy, bardzo często od swoich znajomych, nie podstawionych klakierów słyszałem ile to dobrego zrobił Smogorzewski
   Władza absolutna deprawuje absolutnie

 2. pwn odpowiedz

  Jak przeżyć taką stratę…Jak będziemy teraz żyć ? Gorsze byłoby jedynie jakby policję i prokuraturę zamknęli…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *