Facebook


LEGIONOWO. Ankieta .Nowoczesnej

2017-07-05 4:03:07

W sobotę (1.07) członkowie legionowskiej .Nowoczesnej prowadzili pod ratuszem rozmowy z mieszkańcami na temat programu partii. Wyniki ankiety, prezentujemy poniżej. A my pytamy internautów, co o Tym myślicie?

Komentarze

6 komentarzy

 1. kp odpowiedz

  No tak. Ciekawe czemu nie robili takiego badania np u mnie na osiedlu. Czyżby się bali że tam gdzie kamera monitoringu nie patrzy ktoś mógłby im zasadzić kopa w dupę ?

 2. Memo odpowiedz

  Legionowo= zgnilizna moralna

 3. Qwerty odpowiedz

  Wynuki liczyła fundacja Georga Sorosa

 4. Slavko odpowiedz

  gdybym mógł dałbym “lubię to” na poniższy komentarz pana Roberta.

 5. Robert odpowiedz

  Bardzo dobrze te wyniki świadczą o dojrzałości moralnej i inteligencji Legionowian. Miasto ewidentnie nie należy do ciemnogrodu i stęchlizny moralnej lansowanej przez chwilowo nam panującą rasę panów

  1. Krzysztof odpowiedz

   Rzeczywiście, 77 ludzi ze 140 badanych chce uchodźców, a 98 związków jednoplciowych. Ide o zaklad, ze ta ankieta Nowośmiesznej wyglądała jak poprzednie zbieranie podpisów: zatrzymanej starszej pani wmawia się “to dla dobra nas wszystkich”, a pani odpowiada “a, skoro tak to się podpiszę”. Przejdźcie sie po osiedlach, bo blokach, tam gdzie mieszkają ludzie 20-50 lat. Gwarantuję, że .N nie zrobiłaby na podstawie takiego badania tak pięknie ogłupiających tłumy grafik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *