LEGIONOWO. Asertywność w relacjach i zarządzanie personelem

2015-09-22 12:42:05

19 września w Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie odbyły się warsztaty pt. „Komunikacja i asertywność w relacjach”.

Przez sześć godzin czternaście osób brało udział w różnych ćwiczeniach, by polepszyć swoje umiejętności komunikacyjne i zwiększyć asertywność. Warsztat ten jest pierwszym etapem w ramach cyklu spotkań Akademii Treningu i Rozwoju Osobistego. W związku z dużym zainteresowaniem tą tematyką , wkrótce rozpocznie się rekrutacja na II edycję warsztatu pt. „Komunikacja i asertywność w relacjach”.

Warsztaty są prowadzone przez Meritum S.C., która z okazji 15-lecia swojej działalności zaprasza także na szkolenie otwarte w Legionowie z “Zarządzania zespołem handlowców”. Szkolenie odbędzie się w czwartek 1 października w Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie. Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich, którzy zarządzają zespołem- handlowców, sprzedawców, pracowników obsługi klienta. Zajęcia uczą jak postępować i jak rozmawiać z pracownikami, by pracowali, bo CHCĄ, a nie bo MUSZĄ…

Kolejne szkolenia to: “Sztuka perswazji w sprzedaży” (7.10.2015) oraz “Jak radzić sobie ze stresem” (21.10.2015).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 22 299 64 19 lub drogą mailową: biuro@meritum-ml.com.

MaCh

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *