LEGIONOWO. Basen – nie zawsze liczy się tylko kasa

2022-06-04 6:48:41

Otrzymaliśmy kolejny list ws. zamkniętej pływalni przy ul. Królowej Jadwigi. Potwierdza on stanowisko i obserwacje innych czytelników

Jeden z czytelników napisał do nas kolejny list ws. basenu. I postanowił napisać do nas, ponieważ jego zdaniem „nie tylko kasa się liczy”. Treść listu publikujemy poniżej:
„Przeczytałem niedawno artykuł „Zamknąć Miejscową, otworzyć basen” i to co mogę napisać, to że całkowicie zgadzam się panem „Kolegą”.
Basen na Piaskach jest zatłoczony, nie można swobodnie korzystać. Pływanie tam nie należy do przyjemności, a chciałbym jednak, żeby po pracy można było spokojnie popływać.
Z pomocą przychodzi Aqua Park Fala Nieporęt, ale jest jednak daleko, trzeba dojechać, nie zawsze mogę to zrobić. Co do cen, by basen był zyskowny lub wychodził na zero, zawsze można je trochę podnieść – w przypadku dojazdu do Fali muszę i tak zapłacić za paliwo.
Z basenu skorzystają wszyscy – już nie mówię tylko o sobie, ale i dzieciakach i młodzieży – jak mają dojeżdżać gdziekolwiek, to nie będzie się im chciało tego robić. Mają basen w centrum chętniej do niego wstąpią.
Nie zawsze liczy się tylko kasa – ZDROWIE NAJWAŻNIEJSZE!”

Dane osobowe do wiadomości redakcji.

red.

Komentarze

2 komentarze

  1. pwn odpowiedz

    Dobrze że policji i prokuratury na głucho nie zamknęli – i też jest po jednej sztuce tych szanownych instytucji. No to jak by to wyglądało gdyby basenów było więcej ?

  2. Daro odpowiedz

    Z jednej strony mamy w 55 tyś mieście zamknięty na głucho jeden z dwóch basenów, lodowisko które działało jedynie przez dwa miesiące w całym roku, mamy miasto które dla swoich mieszkańców w zasadzie nie oferuje nic
    Przecież to jest nienormalne że mieszkańcy 55 tyś miasta aby popływać jeżdżą do NDM, Warszawy czy Stanisławowa. Osoby które jeżdżą do tych miejscowości twierdzą także że pływanie w basenie w NDM jest tańsze niż w Legionowie
    Z drugiej strony mamy przyznane jakieś wyróżnienia i nagrody, jakieś “perły” tylko za co ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *