LEGIONOWO. Bił żonę i dzieci

2016-08-18 12:56:23

Legionowscy policjanci zatrzymali 26-letniego Kamila G., który od 7 lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i dziećmi. Kobieta postanowiła przerwać milczenie i o tym, czego doświadczyła od męża opowiedzieć policjantom. Za to przestępstwo 26-latkowi grozi do 5 lat więzienia. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie śledczym.

Dramat w tej rodzinie trwał nieprzerwanie od lat. Pokrzywdzona kobieta będąc już u kresu sił postanowiła złożyć stosowne zawiadomienie i o tym, co ją spotkało opowiedzieć policjantom. Rodzina mieszkająca w Legionowie, a wcześniej w innych rejonach Polski przeżywała gehennę.

Jak wynika z ustaleń dokonanych przez legionowskich śledczych 26-latek po alkoholu wszczynał awantury domowe, ubliżał swojej żonie i groził pozbawieniem życia. Na każdym kroku kontrolował, zarzucał zdradę i wyrzucał z mieszkania. Do tego wszystkiego pokrzywdzona była bita nawet będąc w ciąży. Kamil G. stosował również przemoc fizyczną wobec dwójki małoletnich dzieci – zakłócał im spokój i uniemożliwiał naukę.

Jak ustalili śledczy z Legionowa mężczyzna w przeszłości był już karany. Policjanci w minioną sobotę (13 sierpnia) zatrzymali 26-letniego Kamila G. doprowadzili go przed prokuratora gdzie usłyszał zarzuty znęcania się i spowodowania obrażeń ciała, a Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku funkcjonariuszy prowadzących sprawę i podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *