LEGIONOWO. Boisko na Targowej coraz bliżej

2016-08-17 3:50:01

Rozstrzygnięto przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej wielofunkcyjnego boiska przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Legionowie.

Rozbudowa infrastruktury sportowej przy placówkach oświatowych to jedno z zadań nowej strategii rozwoju powiatu. W marcu br. zarząd Powiatu Legionowskiego dokonał wizji lokalnej w obiekcie szkoły i podjął decyzję o zleceniu wykonania projektu kompleksu sportowego przy placówce. Postępowanie przetargowe wygrała firma W&K Spectrum Sp. z o.o. z siedzibą w Regiminie. Zlecone prace obejmują opracowanie dokumentacji projektowej boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią wraz z ogrodzeniem, oświetleniem, monitoringiem i odwodnieniem.

Fot. Powiat Legionowski

Fot. Powiat Legionowski

Już wkrótce społeczność szkolna PZSP w Legionowie będzie mogła cieszyć się nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem sportowym. Istniejące boisko asfaltowe zostanie rozebrane, a w jego miejsce pojawi się kompleks bliźniaczo podobny do wybudowanego przy Powiatowym Zespole Szkół Ogólnokształcących w Legionowie.

Prace związane z budową boiska potrwają trzy miesiące. Ich zakończenie zaplanowano na trzeci kwartał przyszłego roku. Inwestycja zostanie sfinansowana po połowie ze środków budżetu Powiatu Legionowskiego oraz gminy miejskiej Legionowo. Szacowany koszt całkowity to około pół miliona złotych.

za Powiat Legionowski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *