LEGIONOWO. Były Starosta Legionowski, Jan Grabiec pokieruje Komisją Cyfryzacji

2019-11-15 1:43:22

Poseł Jan Grabiec (Koalicja Obywatelska), czyli były Starosta Legionowski pokieruje pracami sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. Rzecznik prasowy Platformy Obywatelskiej dostał 16 głosów przy braku głosów przeciw i wstrzymujących się

Na wiceprzewodniczących komisji zostali wybrani posłowie PiS Witold Czarnecki oraz Jarosław Gonciarz. Przed wyborami parlamentarnymi w 2015 roku pełnił przez kilka miesięcy funkcję wiceministra administracji i cyfryzacji, więc nowoczesne technologię nie powinny być mu obce. W skład Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii wchodzi 17 posłów. 8 z PiS, 5 z Koalicji Obywatelskiej, 3 z Lewicy i 1 z klubu PSL-Kukiz’15.

Komentarze

7 komentarzy

 1. Krzysiek odpowiedz

  Pazerny pajac

 2. surmacz odpowiedz

  po nijakim Gradzie co wydmuchał miliardzik na atomowa elektrownie teraz kolejna gwiazda szchow byznesu bedzie dmuchac kase na 5G no chyb jako spesjalista od G i pci przeciwenj

 3. Mart odpowiedz

  Jasio zaglosowal za podwyżka dla siebie, o dobre 4500PLN, ramie w ramie z PiSami. Słów po prostu brak, nawet tych niecenzuralnych. Sobie podwyżki pensji, nam podwyżki cen w sklepach i podatków. Sobie immunitety i przywileje, delegacje, a nam nakazy, zakazy, obostrzenia, kłody pod nogi ludziom, lockdowny wykańczające firmy i małych przedsiębiorców… Ale sobie do pensyjki 4500+ hop!

 4. EWA odpowiedz

  To chyba nagroda za “uległość i noszenie teczki” za Schetyną. JG za swego starostowania doprowadził do wzrostu wydatków na urząd o ok. 100% – najwyraźniej teraz czas na inne instytucje, dlatego nie musi się znać na niczym – BMW wystarczy.

 5. Victor odpowiedz

  Przecież on się na tym zna jak Żyd na świni!!! Jak ma być normalnie w tym kraju, gdy katecheta jest od wysoko rozwiniętych technologii i 5G to dla niego pięć intymnych, grzesznych punktów u kobiety. Wstyd.

 6. Władek odpowiedz

  Absolwent ATK teolog „specjalistą” od cyfryzacji IT i nowych technologii. A ja myślałem, że na tym się znają inżynierowie
  po politechnice, informatycy. Kiedyś się mówiło nie matura lecz chęć szczera…
  Widocznie obecnie same chęci wystarczą.

 7. Krzysiek odpowiedz

  Gość bez żadnego doświadczenia będzie “wdrazal” technologie 5G. Zaiste “Panstwo Polskie istnieje tylko teoretycznie”, a jedyne co ma sie zgadzać, to stołek pod wskazaną d..ą. Śmiać się, czy płakać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *