LEGIONOWO. Chciał się napić. Grozi mu 10 lat

2015-11-27 11:26:12

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Artur O. w markecie chciał zabrać butelkę wódki. Podczas interwencji uderzył pracownika ochrony. 19–latek trafił już do policyjnego aresztu.

W ubiegły czwartek około godziny 18.30 do jednego z legionowskich sklepów wszedł mężczyzna, który w trakcie zakupów z półki wziął butelkę wódki. Schował ją pod kurtkę, a następnie po zapłaceniu za inny towar chciał opuścić market. Pracownik ochrony sklepu widząc zachowanie młodego mężczyzny zainterweniował.

19-latek nie słuchał jednak pracownika sklepu, zaczął go szarpać i popychać, a następnie uderzył pięścią w twarz. Do czasu przyjazdu policji Artur O. został obezwładniony przez pracownika sklepu i osoby postronne.

Policjanci prewencji zatrzymali 19-latka. Badanie mężczyzny alkomatem wykazało 0,20 promila alkoholu w organizmie. Po zgromadzeniu dokumentów zatrzymany został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Legionowie, gdzie przedstawiony mu został zarzut kradzieży rozbójniczej.

Artur O. przyznał się do winy. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *