LEGIONOWO. Chciał sprzedać przywłaszczony sobie rower, bo był niezabezpieczony. POLICJA SZUKA WŁAŚCICIELA

2017-09-20 5:26:43

34-letni Cezary K. usłyszał zarzut kradzieży roweru. Z relacji policjantów wynika, że mężczyzna znalazł niezabezpieczony rower i go sobie “wziął”. Po czym próbował go sprzedać. 

W sobotę (17.09) około godziny 7:00 rano do policjantów patrolujących okolice Centrum Komunikacyjnego podeszła osoba, która poinformowała funkcjonariuszy o mężczyźnie, których chodzi po parkingu przy ulicy Szwajcarskiej i oferuje sprzedaż roweru. Policjanci wypytali świadka o rysopis mężczyzny i ruszyli w kierunku parkingu. Gdy dotarli na miejsce, zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi a tuż obok niego stał biały rower. W trakcie legitymowania mężczyzny sprawdzony został znaleziony rower. Nie był poszukiwany. Z relacji skontrolowanego mężczyzny wynikało, że jednoślad stał niezabezpieczony na parkingu, więc go sobie przywłaszczył. W toku prowadzonych czynności, wyszło na jaw, że zatrzymany mężczyzna to 34-letni Cezary K. Mężczyzna jest dobrze znany legionowskim śledczy> teraz za kradzież wartego 500 złotych roweru grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledczy poszukują teraz właściciela odzyskanego jednośladu. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu pochodzenia roweru lub właściciela prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Legionowie przy ulicy Jagiellońskiej 26B lub telefoniczny całodobowy (22) 604 82 13 lub 997.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *