LEGIONOWO. Cmentarz zamknięty do odwołania

2020-04-04 10:42:54

Dzisiaj (w sobotę 4 kwietnia) o godz. 6.00 rano został zamknięty aż do odwołania Cmentarz w Legionowie

O zamknięciu legionowskiej nekropolii zdecydował Dziekan dekanatu legionowskiego, który jest zarządcą cmentarza w Legionowie. Dekanat legionowski – dekanat diecezji warszawsko-praskiej, wchodzącej w skład metropolii warszawskiej. Dziekanem dekanatu legionowskiego jest ks. prałat Lucjan Szcześniak, proboszcz parafii św. Jana Kantego w Legionowie.

Tekst ogłoszenia: “W związku z rozpowszechnianiem się zakaże wirusem SARS CoV-2 i wdrożeniem procedur związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19 z dniem 4 kwietnia 2020r. Cmentarz Parafialny Parafii św. Jana Kantego w Legionowie został zamknięty dla osób odwiedzających do odwołania.”

Komentarze

2 komentarze

  1. Ja odpowiedz

    Sporo, to jest w sklepie. Ludzi, ktorzy bez opamietania robia zakupy, chodzac czasem bez celu, jak na zwyklym spacerze, zerwani z łańcucha. A na cmentarzu, miedzy alejkami, kazdy dazac do swoich bliskich, sporą trudnosc ma, aby napotkać na drodze drugiego czlowieka. Wymyslony kolejny nonens, aby zagarnac nam naszą wolność.

  2. Beata odpowiedz

    Popieram , chodź to trudny czas dla Nas wszystkich, ale teraz przed świętami , byłoby sporo ludzi , taka jest prawda. Tez nie będę mogła pójść do mamy, ale wiem, ze to wszystko dla naszego dobra. Liczy się pamięć i to co mamy w sercu! Za jakiś czas wszyscy pójdziemy i odwiedzimy swoich bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *