LEGIONOWO. Covid-19 i kwarantanna w Urzędzie Miasta Legionowo

2021-02-24 4:55:49

W trakcie dzisiejszej sesji Rady Miasta prezydent Roman Smogorzewski ogłosił, że kilkudziesięciu pracowników Urzędu Miasta (m.in Wydział Spraw Obywatelskich) znajduje się na kwarantannie ze względu na zakażenie koronawirusem

Dzisiaj (24 lutego) o godz. 15.00 otrzymaliśmy list od czytelnika – poniżej:

Dzień dobry.
Proszę o zajęcie się nagannym systemem pracy w urzędzie miasta względem epidemii. Prezydent chyba żarty sobie stroi. Brak pracy zdalnej, hybrydowej, zmianowej… Inne urzędy całkiem się pozamykały, u nas powiedzmy, że było “fajnie” bo cały czas można było załatwić sprawy. Jednak teraz całe działy są przenoszone na kwarantanny i paraliżowana jest praca urzędu, bo nawet zdalnie nie da się nic załatwić! Bardzo odpowiedzialne, nie wspominając o zdrowiu i życiu samych pracowników, mieszkańców przychodzących do ratusza. 
Czy ktoś musi umrzeć, żeby nasi na szczycie zrozumieli powagę sytuacji. Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie.
Z poważaniem,
Imię i nazwisko do wiadomości redakcji

Komentarze

4 komentarze

 1. Obey odpowiedz

  Do redakcji: Przestańcie nakręcać dalej ten cyrk. W Izraelu liczba zgonów po “szczepionce” Pfizera jest 40-krotnie (!!!) większa od zgonów na Covid. W Polsce mamy parędziesiąt zgonów, NOPY liczone w tysiącach, a w mediach cisza. Te dane są ogólnodostępne. 46% lekarzy w Polsce deklaruje chęć szczepienia. W przedszkolu, do którego chodzi moja córka po zaszczepieniu całej kadry 3/4 nie nadaje się do życia i są zawieszone zajęcia. Droga redakcjo widzę, że i Wy uprawiacie dziennik…two. Co więcej WHO oficjalnie podaje, że umieralność na covid wynosi ok. 0,2% zakażonych. To już grypa jest groźniejsza i o dziwo nagle jej nie ma. Kto ma mózg i umie z niego korzystać ten zobaczy. Kto ma zamiast mózgu TV i spał na lekcjach biologii to jego problem. A skutki tego cyrku to dopiero odczujemy.

 2. Prawda Legionowska odpowiedz

  W poczekalni człowiek na człowieku, dziki tłum. W Zakopanem koronaparty, a w Legionowie Ratuszparty… Jestem ciekaw, jak jakiś się mieszkaniec zarazi w Ratuszu i umrze na Covida, to czy Prezydent poniesie odpowiedzialność, za nie przestrzeganie obostrzeń sanitarnych…

  1. Mart odpowiedz

   Abstrahując już od medialnego ogłupienia/zastraszenia: w Polsce ŻADEN urzędnik Panstwowy nie ponosi ZA NIC odpowiedzialności.

 3. Agata odpowiedz

  A może redakcja zapyta za zgodą którego prezydenta kadrowa kazała roznosić listy do mieszkańców pracownikowi, którego żona miała już pozytywny wynik? I dlaczego zakazano pracownikom wskazywania z kim pracują, żeby inni przypadkiem nie trafili na kwarantannę? Bo że wpadła na to sama słynna Dorocia nie wierzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *