LEGIONOWO. Dachowanie na Mickiewicza

2015-10-10 7:17:17

We wtorek 6 października o godzinie 16.20 na ulicy Mickiewicza w Legionowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Jak się okazało sprawca kolizji miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponieważ zachowywał się agresywnie wobec przybyłych na miejsce służb mundurowych, to został zabrany przez policję. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.


Według wstępnych ustaleń policji, 41-letni kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad swoim samochodem i uderzył w prawidłowo zaparkowaną przy ulicy toyotę yaris. W wyniku tak silnego uderzenia volkswagen dachował. Jak się okazało, mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca nie odniósł żadnych poważnych obrażeń, natomiast przez swoje agresywne zachowanie wobec przybyłych na miejsce służb oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości został zabrany przez policję. 41-latek odpowie teraz za spowodowanie kolizji oraz kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu.

Na miejscu kolizji pojawiły się również zastępy straży pożarnej z JRG Legionowo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, postawili volkswagena na kołach i zmyli powstałą na jezdni plamę płynów eksploatacyjnych. Akcja trwała niecałe 40 minut. Na czas prowadzonych działań ulica została wyłączona z ruchu.

Oprac. JR

Zdjęcia: KP PSP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *