LEGIONOWO. Dyspozytor nie usłyszy zarzutów w sprawie śmierci 41-letniego policjanta z CSP

2018-09-23 9:10:21

Jak informują ogólnopolskie media, dyspozytor Pogotowia Ratunkowego nie usłyszy zarzutów w sprawie śmierci 41-letniego wykładowcy Centrum Szkolenia Policji – Krystiana Sz. Mężczyzna zmarł w trakcie reanimacji w przychodni przy ul. Sowińskiego w Legionowie

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że policjant tuż przed śmiercią dzwonił na pogotowie. W trakcie 48 sekundowego nagrania funkcjonariusz miał szukać porady, ponieważ od kilku dni odczuwał ból w klatce piersiowej. Z nagrania wynika, że dyspozytor zalecił policjantowi wizytę u lekarza. Zapytał również czy pacjent jest w stanie sam dojechać do placówki medycznej. Na co policjant miał odpowiedzieć, że da radę dojechać do placówki medycznej.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło 4 września br. około godziny 15:00. 41-letni Krystian Sz. w trakcie służby w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie źle się poczuł. W związku z tym, zadzwonił na pogotowie. Tam po otrzymaniu informacji, że powinien zgłosić się do lekarza, został zawieziony przez współpracowników CSP do przychodni przy ul. Sowińskiego. W trakcie oczekiwania na przybycie lekarza stan funkcjonariusza pogorszył się, a ten stracił przytomność. Niestety, pomimo błyskawicznej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł. Funkcjonariusz osierocił dwójkę małych dzieci.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *