LEGIONOWO. Dziecko spadło z 4 piętra (nowe informacje)

2020-04-21 8:07:41

Z okna na czwartym piętrze bloku przy ul. Zegrzyńskiej wypadł dwuletni chłopiec. Dwulatek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 kwietnia ok. godz. 13.00. Dotychczas nie było informacji jaki jest stan jego zdrowia

Do tragedii doszło na osiedlu Piaski w jednym z bloków znajdujących się na tyłach internatu garnizonowego.

Wypadek

Przypomnijmy. Dwuletni chłopiec wypadł z okna na 4 piętrze. Podobno wcześniej bawił się na parapecie i w niewyjaśnionych do końca okolicznościach, przypadkiem miało wypaść za okno. Rodzice poszkodowanego dziecka w tym czasie byli w mieszkaniu. Według ustaleń policji byli trzeźwi. Po wypadku, zostali objęci opieką specjalistów z powodu doznanego szoku.

Spadł na trawnik

Według relacji świadków, dziecko na szczęście spadło na trawę. Chłopiec był przytomny i w tym stanie został przetransportowany do szpitala przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Rzecznik szpitala przy ul. Niekłańskiej w Warszawie Mariusz Mazurek poinformował redakcję Toiowo, że chłopiec znajduje się na Oddziale Intensywnej Terapii. Nie mógł jednak podać bliższych szczegółów.

Dobre rokowania

Redakcji udało się jednak dotrzeć do nieoficjalnych informacji. Według nich, chłopiec jest w dobrym stanie, biorąc pod uwagę upadek z 4 piętra. Jest z nim kontakt. Podobno miał dużo szczęścia. Miał doznać urazu miednicy oraz płuc. Natomiast miał nie doznać ani urazów głowy ani kręgosłupa, które są najbardziej groźne w takich wypadkach. W związku z tym, mają być dobre rokowania, co do jego powrotu do zdrowia.

WD.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *