LEGIONOWO. GARGAMEL przy ul. Marysieńki [FOTO]

2022-06-30 6:42:47

Do redakcji dotarł list mieszkańców ws. „kuriozalnej budowli” przy ul. Marysieńki. Chcą wiedzieć kto wydał zgodę na tę inwestycję oraz dlaczego ogrodzono im połowę chodnika


Według niektórych, powstający budynek z wyglądu przypomina słynnego „Czarnego kota” na warszawskich Powązkach. Dlatego nazywają go tez Gargamelem. Budowla powstaje bowiem w bardzo bliskiej odległości od istniejącego pawilonu handlowego przy ul. Wysockiego okalając go z dwóch stron.

Z uzyskanych przez redakcję informacji wynika, że będzie to budynek o 4 kondygnacjach naziemnych i 1 podziemnej. Ma tam się znaleźć 9 mieszkań, apartamentów oraz 1 lokal usługowy. Budynek ma mieć 14 m wysokości. Przewidziano dla niego 10 miejsc parkingowych, które mają być usytuowane w garażu podziemnym.

PS

Komentarze

2 komentarze

  1. pwn odpowiedz

    Może i miasto zniszczone. Ale prokurator zadowolony, policja ma to w pośladkach a władze powiatu wzięły pieniądze. O co więc chodzi ? Wszystko jest w porządku.

  2. Daro odpowiedz

    Kto kupuje mieszkania w takim miejscu, wszyscy którzy płacą podatki wszędzie tylko nie w Legionowie. Większość tych mieszkań trafi na wynajem. Nie kto inny jak prezydent Legionowa stwierdził że Legionowo jest na samym końcu jeżeli chodzi o wpływy z podatków w całej aglomeracji warszawskiej. Skoro mieszkańcy nie zapewniają odpowiednich wpływów do budżetu aby utrzymać miasto to w jakim celu zabiega się o kolejnych mieszkańców.? Do niedawna karmieni byliśmy masową propagandą, nowi mieszkańcy mieli zapewnić środki do budowy nowych szkół, przedszkoli, miał nastąpić niesamowity wybuch usług. No więc pytam się gdzie są te nowe szkoły, gdzie są nowe przedszkola, gdzie ten wybuch usług. Niestety, my mieszkańcy wybraliśmy tych samych radnych pokroju Luzak która zapytana o dogęszczanie Legionowa stwierdziła że Legionowo z tą ciasnotą przypomina jej…włoskie miasteczko gdzie wszyscy zaglądają sobie do okien. Jeszcze jakieś pytania. Legionowo jako miasto zostało zniszczone, zniszczono wszystkie elementy tworzące tkankę miejską

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *