LEGIONOWO. Grabiec zostaje w ratuszu

2019-01-03 6:06:16

Przynajmniej rok dłużej będzie działało biuro poselskie Jana Grabca w legionowskim ratuszu – tak zadecydowała rada miasta na ostatniej sesji w 2018 r.


Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jan Grabiec zwrócił się do Prezydenta Miasta Legionowo o wyrażenie zgody na podpisanie nowej umowy najmu na kolejny okres, na korzystanie z lokalu stanowiącego własność Gminy Miejskiej Legionowo, o powierzchni 39,5 m2 znajdującego się na II piętrze w budynku Ratusza przy ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego 41. Lokal wynajmowany jest od 7 lat, a jego czynsz wynosi 1070 zł i 10 gr. Pierwotnie radni mieli do uchwalenia uchwałę, zezwalającą na przedłużenie umowy najmu na3 lata z zapisem w umowie, że umowa może być rozwiązana m. in. z przyczyny wygaśnięcia mandatu posła. Uchwała została jednak zmieniona i po burzliwej dyskusji radni zgodzili się na przedłużenie umowy wynajmu na rok.

KT

Komentarze

7 komentarzy

 1. Krtek odpowiedz

  I to powiedział rzecznik partii popierającej aborcję??
  Oni są tam oderwani od rzeczywistości. Ich RPO broni teraz mordercy 10-latki, a ten tu celowo zrównuje bicie dzieci przez zwyrodnialców, z klapsem. Może Grabiec uważa że rodzicie dając mu klapsa gdy był niegrzeczny, stosowali przemoc i go “bili”??? Co się dzieje z tym światem?

 2. Wku****ny odpowiedz

  “Jeżeli Jarosław Kaczyński ma w sobie odrobinę empatii, to wezwie Rzecznika Praw Dziecka do złożenia dymisji – mówi rzecznik PO Jan Grabiec. Jako haniebne określa słowa Mikołaja Pawlaka o tym, że “trzeba rozróżnić, czym jest klaps, a czym jest bicie”, które padły podczas wywiadu dla “Dziennika Gazety Prawnej”. – W żaden sposób nie można usprawiedliwiać bicia dzieci – podkreśla Grabiec.”

  Czyli Grabiec jednak nie rozróżnia bicia od klapsa. Czy prztyczek w nos, albo w ucho to też jest wg Grabca znęcanie się nad dzieckiem?
  Dlaczego nie był taki pełen empatii kiedy jego przyjaciel Roman żartował w sposób seksistowski z kobiet? Wtedy szczerzyl się brzydko i wręczał szabelkę. Poziom hipokryzji bije po oczach.

 3. Wku****ny odpowiedz

  Jednak dlugo nie wytrzymał, i oto kolejna złota myśl. Powiem szczerze, co wpis to kolejna perła. A najzabawniejsze jest to, że facet, którego rodzina i znajomi są pousadawiani po stanowiskach w samorzadzie, w ogóle odzywa się publicznie w jakiejkolwiek sprawie. Że już nie wspomnę, jak sam krytykował nepotyzm. Nisko, nisko pada człowiek za garść srebrników.
  http://mobile.twitter.com/JanGrabiec/status/1100812895707979776

 4. Mart odpowiedz

  Jan Grabiec 29.01.2019 – “Ukrywanie majątku przez polityka to przestępstwo. Wykorzystywanie stanowiska publicznego do jego pomnażania również.”
  Czy w związku z powyższym, zgłosił już Pan swojego kolegę z Legionowa do Prokuratury?

 5. Leszek odpowiedz

  Szkoda słów na tego cymbała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *