LEGIONOWO. Groził pozbawieniem życia, w trakcie zatrzymania znaleziono przy nim nóż

2017-09-27 2:39:45

Policjanci z Legionowa, zatrzymali 28-letniego Adriana C. Do zatrzymania mężczyzny doszło po tym, kiedy na komisariat policji zgłosili się kobieta i mężczyzna, którzy zawiadomili policjantów o groźbach pozbawienie życie wypowiadanych przez 28-latka a także: zniszczenia mieszkania oraz nie opuszczenia mieszkania wbrew wyraźnym żądaniom pary o zrobienie tego.

Policjanci przystąpili do gromadzenia materiału dowodowego i błyskawicznie namierzyli podejrzanego. Po przybyciu pod wskazany przez dwoje ludzi adres, funkcjonariusze zatrzymali 28-latka. Podczas kontroli osobistej, znaleźli przy zatrzymanym nóż. W toku prowadzonych czynności Adrian C. usłyszał zarzuty wypowiadania gróźb pozbawienia życia, zniszczenia mieszkania i zakłócenia miru domowego. W trakcie prowadzonych czynności wyszło na jaw, że Adrian C. znany jest legionowskim policjantom. Mężczyzna był w przeszłości karany za przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu oraz mieniu konsekwencją czego było umieszczenie go na kilka lat w zakładzie karnym. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze takie jak: dozór Policji oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Mężczyzna będzie teraz opowiadał przed sądem. Kodeks karny przewiduje za takie przestępstwo karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *