Facebook
LEGIONOWO. Imigranci w Legionowie?

2017-07-12 8:35:20

Na sesji rady miasta, radny Andrzej Kalinowski wystosował interpelacje do prezydenta miasta Legionowo Romana Smogorzewskiego w sprawie przyjmowania imigrantów


Interpelacja radnego Andrzeja Kalinowskiego związana jest z wypowiedzią przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny, na temat przyjmowania uchodźców przez władze miast, w których władza jest w rękach członków PO. Legionowo jest jednym z tych miast. Radny Andrzej Kalinowski zapytał prezydenta, czy jako członek i aktywny działacz Platformy Obywatelskiej, popiera taką inicjatywę i czy złożył obietnicę przyjęcia uchodźców do naszego miasta. Do tej pory prezydent nie odpowiedział na to pytanie.

KT.

Komentarze

5 komentarzy

 1. tolerancyjny heinrich odpowiedz

  W Legionowie i tak mnoza sie govvnoskorzy w zastraszajacym tempie. Nawet juz kvrvvy w burkach chodza po ulicach. O bekartach wysylanych na wychowanie babciom przez emigrantki nawet nie chce mi sie wspominac. TO miasto jest skonczone. Przeludnienie, ciasnota, skorumpowana wladza, trujace powietrze i , co najgorsze, kolorowi. Dno!

 2. Daro odpowiedz

  Ktoś ma interes w tym aby jątrzyć w sprawie rzekomych imigrantów, to jest celowe podburzanie społeczeństwa
  A proces “odmóżdzania” społeczeństwa trwa w najlepsze

  Niektóre biblioteki w Szwecji wycofują – z powodów ideologicznych – ze swoich księgozbiorów książki Astrid Lindgren. Zawierają one ponoć „elementy rasizmu”. Dotyczy to głównie starszych wydań „Pippi na Morzach Południowych”.

  Władze lokalne, którym podlegają poszczególne biblioteki, twierdzą że w książkach o Pippi pojawiają się wyrażenia, które mogą być postrzegane jako rasistowskie. Dlatego biblioteki wycofują je z obiegu i zamawiają u wydawcy nowe wydania książki z 2015 roku, gdzie wyrażenia te zostały zastąpione mniej kontrowersyjnymi.

  Cytuję za newsbook.pl

 3. Kati odpowiedz

  W imieniu mieszkańców miasta i sympatyków PO informuję, że w najbliższych wyborach nie przewidujemy głosowania na pana Smogorzewskiego i jego kolesi.

  1. Krzysztof odpowiedz

   A to sympatycy PO maja rozdwojenie jazni? Jak mozna sympatyzowac z tą bandą oszustów? Klika, ktora walczy tylko o swoje i kwiczy obecnie z powodu odrywania od koryta? Jak mozna sympatyzowac z ludzmi poktoju Grabca, Budki, Schetyny, Szczerby i Smogorzewskiego? To chyba tylko tacy, co juz kompletnie nic nie kumają

 4. bolek odpowiedz

  Do swoich domów sobie ich weźcie. Jak tak się słuchacie Schetyny to pierwsi rzućcie kamień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *