LEGIONOWO. Jak PWK działa w trakcie pandemii?

2021-02-26 8:32:45

Przedsiębiorstwo Wodociągowo – Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. pragnie poinformować, że praca wodociągów legionowskich przebiega bez zakłóceń

Biuro Obsługi Klienta jest czynne bez zmian, w poniedziałki w godz. 9:00 – 17:00, a w pozostałych dniach czyli od wtorku do piątku w godz. 7:00 – 15:00.

Wszelkie sprawy i zapytania naszych Klientów załatwiamy również w systemie on-line bez potrzeby osobistych wizyt w siedzibie Spółki. Jednocześnie pracujemy w systemie tradycyjnym –  z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności.

Zachęcamy do kontaktu:
– telefonicznie nr infolinii (22) 774-98-82 lub (22) 774-10-62
– listownie na adres PWK „Legionowo” Sp. z o.o., 05-120 Legionowo, ul. Kościuszki 16A
– poprzez pocztę elektroniczną e-mail: bok@pwklegionowo.com
– korzystając z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (EBOK)
– poprzez fax: (22) 774-24-46

Dokładamy wszelkich starań, by zachować najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. W Biurze Obsługi Klienta jest wyznaczona specjalna strefa dla Klientów, gdzie jednocześnie mogą przebywać maksymalnie 2 osoby. Zaopatrzyliśmy BOK w odpowiednie środki dezynfekujące i antybakteryjne. Przy wejściu prowadzony jest pomiar temperatury ciała każdej z przychodzących osób. Ponadto dwa razy dziennie kontrolujemy temperaturę pracowników z naszego przedsiębiorstwa zgodnie z wdrożonymi w firmie procedurami. Co godzinę czyszczone są klamki w całym obiekcie biurowym
i dezynfekowane są biurka dla Klientów.

Bezpieczeństwo naszych pracowników i Klientów jest dla nas priorytetowe.

W obliczu pandemii, nadal zachęcamy Państwa do przechodzenia na elektroniczną formę otrzymywania faktur poprzez aktywowanie tzw. e-faktury. Otrzymywanie e-faktury na podany przez Państwa adres e-mail, jest formą najwygodniejszą i przede wszystkim bezpieczną – eliminującą czynnik kontaktu międzyludzkiego podczas dostarczania zakopertowanych faktur przez listonoszy i innych pracowników poczty. Usługa ta jest w pełni bezpłatna. Dodatkowo każdy z Państwa kto aktywuje
e-fakturę otrzyma do wyboru upominek w postaci kubka termicznego, torby na laptop lub dokumenty, lub ręcznik chłodzący. Zachęcamy również do aktywacji Elektronicznego Biura Obsługi Klienta, gdzie można zarządzać swoim kontem, sprawdzając płatności i mieć wgląd w faktury oraz zestawienia odczytów wodomierzy. Na naszej stronie internetowej (www.pwklegionowo.com) można pobrać wszystkie formularze i wnioski. Uzupełnione dokumenty można zeskanować i odesłać na adres e-mail. Należy podkreślić, że informatyzacja usług oraz elektroniczny obieg dokumentów jest najbezpieczniejszy oraz wpływa na ochronę środowiska, gdyż wiele dokumentów dostępnych jest on-line, zamiast formy papierowej.

Źródło: http://www.pwklegionowo.com/

Komentarze

3 komentarze

 1. Klient odpowiedz

  Klient PWK do Viktora.
  Funkcje społeczne w PWK są moim zdaniem na PIERWSZYM miejscu i dotyczą dostępności do sieci wodociągowej obecnie 97 procent a do kanalizacji 98 procent. Jakość produkowanej wody też na bardzo wysokim poziomie europejskim.
  Funkcje samorządowe to PWK we wsparciu lokalnego sportu jak siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna, pływanie, legionowska dycha.
  PWK od 5 lat nie zmienia stawek za wodę i ścieki. Więc nie wiem Viktor skąd u Ciebie ta KASA. To chyba jakiś mit.

  1. Victor odpowiedz

   Przyjacielu Kliencie. Nie mit, jestem Klientem PWK i coś wiem o praktykach i cenach, zwłaszcza że jestem czlowiekiem obracającym się w tym środowisku . Poza tym jestem za tym by PWK nie zajmowało sportem, pływaniem itd. Jestem za tym by przy wsparciu kasy z unii przyłączało ludzi wręcz za free i stawki za wodę i ścieki żeby nie były z kosmosu, nawet od 5ciu lat. Nie chce mi się rozpisywać, wystarczy poczytać prasę lokalną z ubiegłego okresu, tam jest wszystko.

 2. Victor odpowiedz

  Trzeba przyznać, że PWK działa sprawnie i na wysokim poziomie technologicznym. Parę lat temu było to biedne zapyziałe przedsiębiorstwo, dziś jest to FIRMA. Dobrze zorganizowana, szkoda , że taka DROGA. Mamy jedne z najdroższych opłat za wodę i ścieki. Każdy kontakt z PWK to łapanie się mocno za kieszeń. A to nie jest fajne. Funkcje społeczne i samorządowe są na samym końcu. Na pierwszym jest KASA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *