LEGIONOWO. Jeśli liceum, to tylko KONOPNICKA – spotkanie dla absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych

2019-03-03 2:03:19

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Legionowie zapraszają uczniów kl. III gimnazjum oraz uczniów klas 8 Szkoły Podstawowej oraz ich Rodziców na spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas I LO, które odbędzie się  15 marca o godz. 18.00 w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie, ul. Piłsudskiego 26

W czasie spotkania będzie można zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną szkoły, dowiedzieć się o ciekawych przedsięwzięciach, innowacjach pedagogicznych i projektach realizowanych w szkole, poznać instytucje współpracujące z placówką. Od godz. 17.00 będzie możliwość obejrzenia pracowni przedmiotowych, zaplecza sportowego i innych pomieszczeń szkolnych. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze

3 komentarze

  1. Michał odpowiedz

    Wreszcie ktoś napisał prawdę.

  2. Anka odpowiedz

    Poziom ZERO albo nawet minus 1. Nic specjalnego, poziom nauczycieli też nie powala, ambitnych garstka. Dyrekcja …brak słów.

  3. Socha odpowiedz

    Tak, jeśli liceum, to tylko KONOPNICKA w rankingu krajowym Perspektywy 2019 miejsce 878 (wskaźnik 30,11 na 100 możliwych), a w rankingu województwa mazowieckiego miejsce 150+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *