LEGIONOWO. Karambol na DK 61. Jedna osoba w szpitalu. Policja szuka sprawcy sobotniego wypadku

2020-02-24 4:09:10

Zderzenie trzech aut na Drodze Krajowej 61 w kierunku Zegrza. Jedna osoba trafiła do szpitala, a sprawca uciekł z miejsca wypadku

W sobotę (22 lutego br.) na DK 61 w kierunku Zegrza doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych.
Kierujący Skodą nieznany sprawca uderzył w drugą Skodę, którym kierował 45-letni mężczyzna. Siła uderzenia była na tyle duża, że uderzony samochód uderzył poprzedzającego go Seata, którym kierowała 45-letnia kobieta. W trakcie zdarzenia jedno z aut wypadło z pasa ruchu i uderzyło w bariery energochłonne, kasując jednocześnie znaki drogowe i latarnię.

Opuścili pojazdy o własnych siłach

Na miejscu były obecne wszystkie służby. Poszkodowani sami opuścili uszkodzone pojazdy. Interweniujący Zespół Ratownictwa Medycznego zdecydował o przetransportowaniu jadącego w Seacie mężczyzny najprawdopodobniej z urazem kręgosłupa i ogólnymi potłuczeniami do szpitala. W trakcie interwencji okazało się, że z miejsca wypadku oddalił się sprawca wypadku.

Policja ustala personalia

Zgodnie z informacjami jakie podała nam podkom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło z powodu nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Do tej pory policja nie ustaliła personaliów sprawcy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *