LEGIONOWO. Klub Nasze Miasto Nasze Sprawy rozwiązany

2016-12-07 3:06:54

Na ostatniej sesji Rady Miasta Józef Dziedzic poprzez pismo złożone do przewodniczącego Janusza Klejmenta w jednym zdaniu poinformował, że Klub Radnych Nasze Miasto Nasze Sprawy został rozwiązany.

W złożonym z sześciu radnych klubie nie działo się najlepiej już od jakiegoś czasu. Pierwszym, który opuścił jego szeregi był radny Paweł Głażewski, którego odejście zbiegło się w czasie z pracą w biurze poselskim Jana Grabca z Platformy Obywatelskiej. Już wówczas mówiło się, że Głażewski nie chce identyfikować się ze stowarzyszeniem, które coraz krytyczniej spogląda na działalność przyjaciela posła z PO – prezydenta Romana Smogorzewskiego. Tym razem śladem kolegi solidarnie podążyli Dariusz Błaszkowski, Paweł Lewandowski, Małgorzata Luzak oraz Danuta Ulkie, którzy złożyli rezygnacje. Zresztą ta ostatnia, już wcześniej została usunięta ze stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy, więc jej krok wydaje się najbardziej oczywistym.

Ponieważ klub radnych w Radzie Miasta Legionowo musi liczyć co najmniej trzech członków, to klub Nasze Miasto Nasze Sprawy z mocy prawa i tak przestałby istnieć. Powodów rozwiązania klubu na razie wolą nie komentować sami zainteresowani. Jednak do sprawy zechciał się jednak odnieść wiceprezydent Legionowa, który zapewne w trosce o losy stowarzyszenia wyraził swój niepokój. – Patrzymy na ten ruch z zaskoczeniem, trochę też z zaniepokojeniem, bo to świadczy o tym, że mieszkańcy tego miasta nie zgadzają się z decyzjami, które podejmują jedna, czy dwie osoby. I po prostu w ten sposób chcą zaprotestować przeciwko obecnej polityce władz tego stowarzyszenia – powiedział Piotr Zadrożny.

JR

Fot. NMNS

Komentarze

2 komentarze

  1. tadek odpowiedz

    On stara się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę, a że nie ma za wiele do powiedzenia to – bredzi…. , bo to jełop. Tadeusz

  2. Ewa odpowiedz

    Co ten Zadrożny za głupoty gada? Co mają wspólnego mieszkańcy z gierkami grupki (bez)radnych uzależnionych od trzymającego łapę na naszych pieniądzach Romana? “M.mieszkańcy tego miasta nie zgadzają się z decyzjami, które podejmują jedna, czy dwie osoby” – to akurat prawda, z tym że to o sobie samym i swoim koledze Romanie powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *