LEGIONOWO. Kolejny brutalny napad na sklep – Nowe informacje

2018-01-12 6:00:35

Dwukrotnie w ciągu 3 tygodni został napadnięty sklep sieci SPOŁEM przy ulicy Targowej w Legionowie. Policja szuka sprawców i prosi o pomoc w ujęciu sprawców


Sprawcy po raz drugi zagarnęli gotówkę ze sklepu. Oba włamania miały miejsce w godzinach pracy i podobny przebieg.

Dwóch sprawców

W minioną środę (3.01) około godziny 17:00 doszło brutalnego napadu na sklep sieci SPOŁEM przy ulicy Targowej 71a w Legionowie. Jak udało nam się ustalić we włamaniu brało udział dwóch mężczyzn. Jeden z napastników stał przed sklepem, a w tym samym czasie drugi napastnik zniszczył stojącą na ladzie kasę fiskalną i wyrwał z niej kasetkę z pieniędzmi. Po całym zdarzeniu obaj mężczyźni uciekli w kierunku znajdującego się nieopodal lasku.

Właściciele w szoku

W rozmowie z właścicielami sklepu okazało się, że to nie pierwszy napad na ten sklep. Trzy tygodnie wcześniej tuż przed świętami nieznani sprawcy dokonali podobnej kradzieży. Nieznany sprawca wszedł do sklepu, odepchnął kasjerkę, ukradł pieniądze i uciekł z miejsca kradzieży samochodem. Właściciele nie chcą podawać kwot jakie zostały skradzione jednak w obu przypadkach mowa jest o popełnieniu przestępstwa. Po tym wydarzeniu zamontowano w sklepie monitoring.

Zdjęcie podejrzanych publikujemy na prośbę właścicieli sklepu

Policja szuka sprawców

Jak się dowiedzieliśmy od podkom. Emilii Kuligowskiej z legionowskiej Komendy Powiatowej Policji, policja nie łączy obu napadów ze sobą. To znaczy, że prowadzone są dwa oddzielne śledztwa w tej sprawie i trwają czynności mające na celu zatrzymanie sprawców obu napadów. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że do tej pory nie udało się ani ustalić sprawców ani odzyskać zrabowanego mienia. Policja prowadzi czynności w obu tych sprawach i prosi o pomoc w ujęciu sprawców.

QK

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *