LEGIONOWO. Komendantka przeniesiona do CSP

2022-02-08 6:36:32

W piątek kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Legionowie pożegnali awansującą na wyższe stanowisko dotychczasową Komendant insp. Annę Jędrzejewską- Szpak. Podczas uroczystości padły wzajemne słowa podziękowań za wspólną dobrą służbę i życzenia wszelkiej pomyślności

W piątek odbyło się pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie insp. Anny Jędrzejewskiej- Szpak, która awansowała na stanowisko Komendanta Centrum Szkolenia Policji Legionowie.

Inspektor Anna Jędrzejewska Spak służbę w Policji rozpoczęła w 1997 roku. Od początku swojej kariery zawodowej związana była z pionem dochodzeniowo-śledczym. Pełniła służbę w Komisariacie Policji w Nasielsku, a następnie   Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim powierzył jej obowiązki Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tej jednostki.
Od 2008 r. swoją służbę kontynuowała w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie, gdzie objęła stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, a następnie naczelnika tego wydziału.
23 sierpnia 2017 r. rozkazem personalnym Komendanta Stołecznego Policji została mianowana na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie.
13 grudnia 2017 r. Komendant Stołeczny Policji powierzył jej obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie, a następnie 27 lipca 2018 r. mianował na to stanowisko.
Insp. Anna Jędrzejewska-Szpak jest absolwentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.
Za swoje zasługi w służbie otrzymała następujące odznaczenia państwowe i resortowe: Brązową, Srebrną i Złotą Odznakę Zasłużony Policjant.

Z odchodzącą ze stanowiska komendanta legionowskiej komendy insp. Anną Jędrzejewską- Szpak pożegnali się jej zastępcy wraz z kadrą kierowniczą, policjanci i pracownicy cywilni. Padło mnóstwo ciepłych słów i wzajemnych podziękowań.

mł.asp. Agata Halicka

Komentarze

1 komentarz

  1. Marek odpowiedz

    Nareszcie!!! I teraz jest szansa, że powołają na komendanta wreszcie kogoś, kto weźmie się na poważnie za pilnowanie porządku i walkę ze złodziejami. Bo w ciągu ostatnich kilkunastu lat był tylko jeden komendant, których chciał coś tu zrobić. Ale nie bratała się z samorządowcami i go w końcu odwołali. A jeszcze ponad 20 lat temu był Suchy i tylko tych dwóch znało się na robocie policyjnej. O reszcie szkoda gadać….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *