LEGIONOWO. Kto chce zmiany władzy w Legionowie?

2018-06-11 10:55:05

W ubiegłą sobotę słupy informacyjne w mieście zostały oblepione plakatami nawołującymi do zmiany władzy w Legionowie, Warszawie i Gdańsku. Do tej pory nikt się do tego nie przyznał


Plakaty rozwieszone na mieście 2 czerwca głosiły: „Muszą odejść, Roman Smogorzewski – prezydent Legionowa, Hanna Gronkiewicz -Waltz – prezydent Warszawy, Paweł Adamowicz – prezydent Gdańska. Pupile Platformy Obywatelskiej muszą odejść”.
Do oblepienia słupów informacyjnych nikt póki co się nie przyznał. Postanowiliśmy ustalić kto to mógł zrobić. Przedstawiciele legionowskiego PiS oraz stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy stanowczo zaprzeczyli, że mają z tym coś wspólnego. A oni jako przeciwnicy Smogorzewskiego wydawali się najbardziej „podejrzani”. Może za oblepieniem miasta plakatami stoi jakieś ogólnopolskie stowarzyszenie? W końcu, obok prezydenta Legionowa, nieznajomy „plakaciarz” domaga się również odsunięcia od władzy prezydent Warszawy oraz prezydenta Gdańska. A może jakąś wskazówką będzie napis, który znalazł się poniżej, głosi on, że 3 czerwca ma nastąpić wymiana maskotek. O sprawie będziemy informować.

Paulina Nowicka

Komentarze

1 komentarz

  1. Gadanie odpowiedz

    Stawianie w jednym szeregu prezydenta Legionowa z prezydentem Warszawa oraz Gdańska jest co najmniej niestosowne z ich punktu widzenia. Sorry, nie ten kaliber.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *