Facebook


LEGIONOWO. Mirosław Grabowski – kandydat na Radnego

2017-10-29 12:00:47

Przedstawiamy jednego z kandydatów na radnego, startującego w wyborach uzupełniających do Rady Miasta 

MIROSŁAW GRABOWSKI – 56 lat, wykształcenie wyższe, emerytowany żołnierz zawodowy, aktualnie pracownik dużej przychodni medycznej w Warszawie. Prawie całe życie zawodowe związany z wojskiem i służbą zdrowia. Żonaty, dwoje dzieci.

Od 26 lat mieszkaniec Osiedla Piaski. Zaangażowany społecznie. Przez wiele lat pełnił funkcję przewodniczącego Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8, przewodniczącego Rady Zespołu Szkół, a następnie przewodniczącego Rady Rodziców Liceum Ogólnokształcącego im Marii Konopnickiej w Legionowie. Obecnie jest aktywnym członkiem Społecznej Rady Wspólnot Mieszkaniowych Osiedla Piaski. Nigdy nie należał do żadnej partii politycznej. Jest członkiem Legionowskiego Stowarzyszenia Promocji Samorządności Nasze Miasto Nasze Sprawy, wnosząc znaczący wkład w jego działalność. Zdecydował się na start wyborach, aby reprezentując w Radzie Miasta mieszkańców osiedli „Piaski”
i „Kozłówka” skuteczniej dbać o ich interesy.

Dołożę wszelkich starań, aby wraz z Państwem zmieniać oblicze naszych osiedli na lepsze. W szczególności będę zabiegał o inwestycje w infrastrukturę dotyczącą dróg i parkingów, zajmę się zagospodarowaniem tzw. „dużych działek wspólnotowych”, będę otwarty na potrzeby osób starszych, a także rodzin wymagających pomocy z uwagi na swoją trudną sytuację życiową. Z uwagi na moją wcześniejszą działalność bliskie mi są sprawy edukacji i możliwości spędzania wolnego czasu przez naszą osiedlową młodzież. W swojej pracy radnego będę korzystał z najlepszych doświadczeń mojego kolegi Józka Dziedzica.”

– mówi Mirosław Grabowski

Komentarze

1 komentarz

  1. Tadeusz odpowiedz

    Może to być dobra opcja, ważne że z bolszewikami (spod znaku pis) nie współpracuje a wspiera Polaków. To rokuje pozytywnie, daje szanse kontynuacji pozytywnego oblicza Legionowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *