LEGIONOWO. Młody legionowski raper wygrał konkurs SBM Label – jednej z największych wytwórni płytowych w Polsce

2020-04-28 8:44:18

Młody rapera z Legionowa – Michał Pyrcak pod pseudonimem Kanda wygrał konkurs na współpracę z największą wytwórnią rapową w Polsce – SBM Label

Artyści tej wytwórni generują największe wyświetlania w Polsce na platformie Spotify oraz YouTube. Tak o akcji napisała sama wytwórnia: “Demówki od aspirujących młodych artystów spływają do nas codziennie. Ciągle brakuje nam czasu, żeby sprawdzić je wszystkie, więc postanowiliśmy wyjść naprzeciw twórcom i zaprosić ich na SB FFestival, gdzie mogli wziąć udział w akcji “W 2020 dołączę do SBM”. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy mobilne studio pod patronatem NOBOCOTO, w którym aż stu uczestników nagrało swoje zwrotki na bicie Lanka. Nad całością czuwał Zbylu – człowiek, który miksował kawałki Solara i Białasa zanim Solar nauczył się to robić!
Po długich naradach wybraliśmy 6 najlepszych zwrotek nagranych w festiwalowym studiu, a ich autorami są: 𝗝.𝗞𝗼𝘀𝘀𝗮𝗸, 𝗞𝗮𝗻𝗱𝗮, 𝗞𝘂𝗯𝗮 𝟮𝟯, 𝗟𝗮𝘂𝗱𝗶, 𝗦𝗼𝗯𝗲 𝗶 𝗦𝘇𝘆𝗺𝗼𝗻_𝗖! Ich wspólny kawałek właśnie pojawił się na kanale SBM Starter, sprawdźcie sami!”

SBM Label – polska wytwórnia hip-hopowa z siedzibą w Warszawie, do 2018 roku funkcjonująca pod nazwą SB Maffija Label. Wśród zakontraktowanych artystów wytwórni znajdują się m.in. raperzy Solar, Białas, Bedoes, White 2115, Beteo, Jan-rapowanie, Moli, Mata oraz Adi Nowak, jak i producenci muzyczni: Lanek i Deemz.

Poniżej link do utworu:

 

fot. materiały promocyjne wytwórni SBM Label

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *