LEGIONOWO. Miasto zalane. Legionowo przystąpiło do programu “Małej Retencji”?[GALERIA]

2020-06-18 1:59:07

Jak widać władze Legionowa bardzo ochoczo przystąpiły do rządowego programu budowy oczek wodnych

Rząd wprowadza nowe pomysły w związku z trwającą suszą i proponuje nowy program zatrzymywania wody. W Legionowie woda “stoi” i nie spływa do Bałtyku

Dzisiejsza (18 czerwca) burza przechodząca przez Legionowo idealnie pokazuje jak bardzo Legionowo “idzie ramię w ramię” z pomysłami rządu. Zanim program “Moja woda” został wdrożony w mieście już zaczęły powstawać “deszczówkowe” oczka wodne m.in: na ulicy Kościuszki

A tutaj ul. Piłsudskiego:

I okolice targowiska miejskiego

Co tam program Mała Retencja, jak już się brać za coś w Legionowie to na całego!

Komentarze

4 komentarze

 1. Michał odpowiedz

  Czekam na pojawienie się komarów(w zeszłym roku straszyli komarami tygrysimi, które zabijają), a co za tym idzie, na nowy, rewolucyjny program “osuszanie oczek wodnych plus”.

  Bez żartów. Każdy może wyskoczyć z rewolucyjnym programem z dupy, nie ważne że nic się nie robi, dopóki się dużo mówi.

 2. pogodynka odpowiedz

  a kogo to ochodzi najwazniesze zeby ten tego, był zadowolony i ślinił sie znowu do tej wiecie takiej rudej co ma ten tego takie cudeńka….

 3. Nadzieja odpowiedz

  Z pewnością w Urzędzie jest zespół odpowiedzialnych za to urzędników na czele z Zastępcą Prezydenta, który analizuje zaistniałą sytuację potopu oraz przedstawione miejsca zalania i już od jutra będą działać. Może wiecie kto to jest?

 4. Obserwator odpowiedz

  Oj tam czepiacie się. Pada coraz rzadziej. Jak mi piwnicę raz na 5 lat zaleje to nic się urzędnikom ratusza nie stanie. Roman i vice Roman gabinety maja na piętrze są bezpieczni i mogą knuć w suszy i ciszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *