LEGIONOWO. Narkotyki i nielegalna broń

2021-08-25 10:37:32

Policja zatrzymała 32-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i nielegalnej broni. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Legionowa, z relacji policji wynika, że w trakcie działań operacyjnych policjanci uzyskali informację, że 32-latek może posiadać narkotyki. Dlatego też podjęto obserwację podejrzanego, którego zatrzymano gdy poruszał się osobowym Oplem.


W środku auta w czasie legitymowania policjanci znaleźli pistolet. Dalsze czynności policjanci prowadzili w mieszkaniu podejrzanego gdzie znaleziono ponad 20 gram narkotyków: marihuany, amfetaminy, mefedronu oraz sprzet do ważenia i porcjowania narkotyków. Ponadto zabezpieczono kolejny pistolet. Mieszkaniec powiatu legionowskiego usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających i zarzut wprowadzenia ich do obrotu oraz posiadania broni palnej bez wymaganego pozwolenia. Na wniosek śledczych i prokuratora, Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt.

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *