LEGIONOWO. Narkotyki i rozbój. 25-latek aresztowany

2020-04-30 2:03:46

 

Policjanci z Legionowa zatrzymali po kilku dniach poszukiwań 25-letniego mieszkańca Warszawy. Powodem zatrzymania był rozbój do jakiego doszło w jednym z bloków na terenie Legionowa. W trakcie zatrzymania w domu mężczyzny znaleziono również 50 gramów marihuany

Do zdarzenia doszło 2 tygodnie temu, wtedy też policjanci otrzymali informację o rozboju, jakiego miał dokonać 25-latek . Zaatakowana kobieta zrelacjonowała policjantom całe zajście, które miało miejsce w windzie jednego z bloków w Legionowie. Z jej zeznań wynika, że napadło ją dwóch mężczyzn, którzy użyli wobec niej gazu i próbowali ukraść torebkę, kiedy kobieta zaczęła krzyczeć obaj mężczyźni uciekli. Jednak ich łupem padły okulary korekcyjne o wartości 4 tys. zł.

Sprawą zajął się wydział kryminalny, który w trakcie pracy operacyjnej ustalił personalia jednego z podejrzanych. W momencie zatrzymania policjanci przeszukali również mieszkanie podejrzanego oraz jego samochód. Gdzie znaleźli marihuanę o wadze 50 gram. Mężczyzna został zatrzymany. Zebrany materiał pozwolił na postawienie mu zarzutu dokonania rozboju oraz posiadania znacznej ilości narkotyków i osadzenie go tymczasowo w areszcie na okres 3 miesięcy. Policjanci nadal poszukują drugiego podejrzanego.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *