Facebook


LEGIONOWO. Narkotyki zamiast włamania

2019-01-10 2:14:42

W wtorek (8.01) w  nocy trafiło zgłoszenie o włamaniu do domu. Jak się okazało zamiast włamania policjanci znaleźli narkotyki i zatrzymali dwóch mężczyzn. Kamil N. i Marcin C. trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności

We wtorek około godz.  21.00 dyżurny legionowskiej komendy otrzymał informację o włamaniu do domu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że do włamania nie doszło a chodzi tu o narkotyki, o których posiadanie wzajemnie oskarża się dwóch mężczyzn.

Policjanci dokonali przeszukania pokoi oby podejrzanych. W pokoju wynajmowanym przez 32-letniego Kamila N znaleźli marihuanę o wadze 2,5 grama. W trakcie przeszukania pokoju 38-letniego Marcina C. policjanci znaleźli biały proszek, który okazał się heroiną o wadze ponad 3 gram. Ponadto w części wspólnej domu, z której korzystali mężczyźni funkcjonariusze znaleźli ponad 2 gramy amfetaminy.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *