LEGIONOWO. Nie mieli uwag ze strony pasażerów

2022-08-20 1:14:54

Zarządzająca dworcem miejska spółka KZB odpowiedziała na nasze pytania dotyczące awarii klimatyzacji. Z odpowiedzi wynika, że naprawa nastąpi w ciągu 2 tygodni. Ponadto awaria ma dotyczyć „tylko poczekalni”, a spółka nie miała żadnych uwag od pasażerów


Według czytelników, na terenie legionowskiego dworca od kilku tygodni nie działa klimatyzacja i wentylacja, co stwarza ogromny dyskomfort dla osób korzystających z obiektu. Niektórzy twierdzą, że w poczekalni nie da się wytrzymać. Pisaliśmy o tym przed tygodniem.

Latem bez klimatyzacji

Po tych sygnałach, zwróciliśmy się (1 sierpnia br.) z pytaniami do KZB. Zapytaliśmy, od kiedy nie działa klimatyzacja na dworcu, kiedy zostanie naprawiona oraz czy mieszkańcy zgłaszali problem z klimatyzacją? 12 sierpnia otrzymaliśmy odpowiedź z miejskiej spółki. Dowiedzieliśmy się z niej, że klimatyzacja nie działa od czerwca br. Awaria została zgłoszona do serwisu i naprawa jest w trakcie realizacji. Przewidywany termin usunięcia usterki wynosi ok. 2 tygodni.

Wietrzą otwartymi drzwiami

Jednocześnie KZB zdaje się bagatelizować sprawę. Bo ich zdaniem, „awaria dotyczy tylko poczekalni”, a w pozostałych pomieszczeniach klimatyzacja działa. Ponadto dowiedzieliśmy się, że miejska spółka dotychczas nie miała uwag ze strony pasażerów oraz mieszkańców na temat dyskomfortu związanego z przepływem powietrza. „Brak wentylacji korygujemy poprzez wietrzenie obiektu otwartymi drzwiami”- przeczytaliśmy w odpowiedzi.

Czytaj też list ws. smrodu na dworcu – TUTAJ

Wojciech Dobrowolski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *