LEGIONOWO. Od roku bił żonę i się nad nią znęcał

2021-07-15 11:49:21

Policja zatrzymała 55-latka, który od blisko roku znęcał się nad żoną.
Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności

Jak podaje policja, kilka dni temu pokrzywdzona kobieta w trakcie awantury zdecydowała się zawiadomić policję o trwającym dramacie.
Kiedy policjanci przyjechali na miejsce wysłuchali kobietę i  zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów: znęcania się fizycznego i psychicznego nad kobietą. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego dozoru policyjnego. Mężczyzna musi opuścić mieszkanie oraz ma zakaz zbliżania się do niej. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

1 komentarz

  1. Кирилл odpowiedz

    24-latek zostal zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjasnienia. Po zebraniu materialu dowodowego dochodzeniowcy przedstawili mu zarzut fizycznego i psychicznego znecania sie nad osobami najblizszymi. Na wniosek sledczych i prokurator Sad Rejonowy w Legionowie zastosowal wobec podejrzanego srodek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mieszkaniec powiatu legionowskiego najblizsze dwa miesiac spedzi za kratkami. Za popelnione przestepstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolnosci Legionowo. Na balkonie w bloku przy Pilsudskiego mezczyzna przewrocil sie i rozbil glowe. Interweniowaly sluzby ratownicze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *