LEGIONOWO. Oddali hołd Ishu

2019-01-06 10:37:16

Dzisiaj (6.01)  o godz. 20.00 blisko 150 osób zebrało się pod restauracją Everest aby oddać hołd zamordowanemu właścicielowi restauracji Everest – Is Stha

rzypomnijmy w sobotę (29 grudnia) do policji trafiło zgłoszenie dotyczące zwłok w samochodzie zaparkowanym przy ul. gen. Roi na legionowskim Bukowcu. Na miejsce przyjechał partol policji, który potwierdził, informacje o zwłokach mężczyzny. Okazało się, iż mężczyzna wyglądem przypominał poszukiwanego obywatela Nepalu.

Ofiara została uduszona

Na miejsce wezwany został prokurator. Po przeprowadzeniu oględzin z udziałem biegłego medyka sądowego ustalono, że ofiara została uduszona kilka dni wcześniej. Z komunikatu prokuratury wynika, że w wyniku intensywnych działań operacyjnych i procesowych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zatrzymali trzech obcokrajowców, którzy byli pracownikami pokrzywdzonego.

Zarzuty dla pracowników restauracji

W poniedziałek (31 grudnia) dwóch z zatrzymanych, 27 i 28-latek usłyszeli zarzuty zabójstwa. Podejrzani, obywatele Indii, złożyli przed prokuratorem obszerne wyjaśnienia, przy czym do popełnienia zbrodni przyznał się tylko jeden z nich. Według prokuratury, najbardziej prawdopodobnym motywem zabójstwa były nieporozumienia z pracodawcą. Sąd Rejonowy w Legionowie uwzględnił wnioski prokuratora i zastosował wobec obu podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania okres 3 miesięcy. Grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Komentarze

1 komentarz

  1. olo odpowiedz

    Hołd aż oddano restauratorowi…
    Interesujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *