LEGIONOWO. Odnalazł się zegarek prezydenta Smogorzewskiego

2016-04-01 10:54:25

Odnalazł się zegarek prezydenta Smogorzewskiego! Nieprawdopodobne, a jednak.

Wydawało się, że bezpowrotnie zginął z życia publicznego Legionowa w pamiętnym roku 2014, ale jest, mamy go. Rzeczywiście jest imponujący i dobrze, że został odnaleziony. W tej chwili nie zdradzimy żadnych szczegółów, np. jak do nas trafił. Czekamy na reakcję szczęśliwego właściciela i… prokuratorów.

red.

Prima aprilis, czyli dzień żartów
„Wszystkie dzieci prezesa Rosiaka”, „Prohibicja w mieście”, „Prezerwatywy dla każdego” i nawet odnaleziony piękny zegarek prezydenta Smogorzewskiego (przykro nam panie prezydencie) – te informacje są nieprawdziwe, wymyślone przez nas na prima aprilis. Ciekawe, czy ktoś się nabrał? Ktoś się uśmiechnął, a może ktoś się zasmucił? No i dobrze. Swoją drogą, a gdyby to była prawda?

Komentarze

2 komentarze

  1. Krzysztof odpowiedz

    Odnalazł się nie tylko zegarek, ale i stare platformerskie znajomości – Grabiec i Ruta. A tak na marginesie to jak mógł się odnaleźć skoro upadł małemu dziecku i roztrzaskał się w pył kosmiczny?

  2. Leon zawodowiec odpowiedz

    Prokuratura powinna wznowić śledztwo ws. nie wpisania zegarka do oświadczenia majątkowego. Następny krok to postawienie zarzutu Smogorzewskiemu, a następnie odwołanie go ze stanowiska. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *