LEGIONOWO. Okradała groby

2016-12-27 1:11:35

Dzięki czujności świadka i szybkiemu działaniu legionowskich kryminalnych na gorącym uczynku przestępstwa została zatrzymana Urszula W. 59-latka podejrzana jest o ograbianie nagrobków z kwiatów na legionowskim cmentarzu. Przy kobiecie zabezpieczono foliowy worek z wiązankami. W momencie zatrzymania kobieta była nietrzeźwa. Teraz może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

Do legionowskiego dyżurnego wpłynęła informacja, że po miejscowej nekropolii chodzi kobieta i pakuje coś do worka. Kilka minut później na miejscu pojawili się kryminalni. Na ich oczach kobieta z jednego z nagrobków wyciągnęła sztuczne kwiaty z wiązanki, a z innego grobu zabrała cały bukiet z ciętymi gałązkami drzewa iglastego. Policjanci od razu zatrzymali kobietę i zabezpieczyli wypełnionymi kwiatami worek foliowy, który mała przy sobie.

171-131963Urszula W. została osadzona w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało u niej 1,7 promila alkoholu. Kiedy wytrzeźwiała śledczy z Legionowa przedstawili jej zarzut ograbiania miejsc pochówku. 59-latka może trafić do więzienia nawet na 8 lat. O winie i karze zdecyduje Sąd Rejonowy w Legionowie.

Policjanci proszą o zgłaszanie się do komendy osób, które w dniu 19 grudnia br. na legionowskim cmentarzu stwierdziły brak kwiatów na grobach bliskich.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *