LEGIONOWO. Otworzą Strużańską, zamkną Wolską

2021-05-07 8:00:57

Od środy 12 maja 2021 zmieni się organizacja ruchu na przebudowywanym właśnie odcinku drogi krajowej 61, czyli ul. Zegrzyńskiej w Legionowie. Prace dobiegają końca i to już jedne z ostatnich utrudnień dla kierowców

W przyszłą środę 12 maja o godzinie 9.00 otwarte dla ruchu zostanie skrzyżowanie DK61 z ul. Strużańską. Nieco później, bo około południa tego samego dnia, zamknięty zostanie wlot ulicy Wolskiej w ul. Zegrzyńską, a objazd poprowadzony zostanie ul. Polną w Michałowie-Reginowie, czyli drogą technologiczną. Utrudnienia potrwają zapewne kilka dni.

Zakończenie przebudowy jest planowane na koniec bieżącego miesiąca, więc to już ostatnie utrudnienia dla kierowców. Później, po wymaganych prawem odbiorach technicznych, pojedziemy już komfortową dwujezdniową drogą.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

 

Komentarze

1 komentarz

  1. Kamil odpowiedz

    Nareszcie koniec 😉 Ale obawiam sie, że ta cała modernizacja nie spowoduje końca korków. Mieszkańców , a więc i samochodów ciągle przybywa na tej trasie . A więc korki pewnie na początku się zmniejszą ale nie znikną , a za jakiś czas sutuacja wróci do obecnego stanu, bo okaze sie że 2 pasy ruchu to za mało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *