Facebook


LEGIONOWO. Pandemii nie ma, a parking zamknięty

2022-09-01 9:17:51

Wraz z ogłoszeniem w Polsce pandemii Covid-19 w 2020 r. zamknięty został podziemny parking przy Urzędzie Miasta. Pandemia oficjalnie się skończyła, ale o parkingu zapomniano


Jakiś czas temu do redakcji zadzwonił mocno wzburzony mieszkaniec. Sprawa dotyczyła zamkniętego parkingi podziemnego przy legionowskim ratuszu.
– Nie dość, że w całym mieście miejsc do parkowania jest jak na lekarstwo, to jeszcze zamknęli parking przy ratuszu. Prawie 30 minut krążyłem, żeby zaparkować – mówił nam oburzony mieszkaniec.
W związku z tym zadaliśmy pytania do ratusza. Z odpowiedzi wynika, że parking podziemny został zamknięty do odwołania 19 marca 2020 r. i dotyczy wyłączenia bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Miasta Legionowo.
Niestety na pytanie, kiedy parking zostanie oddany do użytku mieszkańców odpowiedzi nie otrzymaliśmy. Pomimo tego, że zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów stan zagrożenia epidemicznego został zniesiony 16 maja br. Czyżby Urząd Miasta w Legionowie zapomniał o posiadanym parkingu?

red

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *