LEGIONOWO. Parapetówka Netto – otwarcie drugiego marketu Netto w Legionowie

2017-09-05 5:14:05

W czwartek 7 września br. o godzinie 8.00, przy ulicy Olszankowej 56 w Legionowie zostanie otwarty drugi market Netto. Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji.


„Parapetówka Netto”, bo tak otwarcie marketu nazywają jego organizatorzy rozpocznie się o 8:00 uroczystym przecięciem wstęgi. Od godziny 8.00 do 12.00 na odwiedzających będzie czekać śniadaniowy poczęstunek. Po jego zakończeniu aż do godziny 19.00 będzie miało miejsce wielkie grillowanie. Dodatkowymi atrakcjami dla klientów będą: konkurs z nagrodami, w którym do wygrania będzie koszyk z produktami dostępnymi tylko w Netto, fotościanka oraz stoiska pełne przysmaków. W trakcie zakupów klientom czas będzie umilać muzyczny akompaniament.

Komentarze

6 komentarzy

 1. Zdziwiony odpowiedz

  Żal ci d… Ściska

 2. Adamos odpowiedz

  To pewnie wszyscy Radni już pod Netto. Prośba do Radnych Festyny szpecą wizerunek miasta oraz Was samych, rozdawaniem waty cukrowej chcecie zyskać głosy? Jak wprowadzą kadencyjność i Roman odejdzie skończy się Wam i festyniarstwo i korytko…

  1. Ala odpowiedz

   Smieszny jestes koles

 3. Brayanek odpowiedz

  Wszędzie się wkręci i wszystko u Romana załatwi, ale u Romana nic za darmo nie jest. Za rozłam w stowarzyszeniu Nasze Miasto Nasze Sprawy i próbę odwołania prezesa Kiełbasińskiego doczekał się w końcu drogi pod domem, a radni którzy odeszli ze stowarzyszenia dostali kasę na inwestycje, koncerty, pikniki. Tak się robi interesy w Legionowie i niszczy opozycję, a że propaganda sukcesu w mieście musi być, to Miejscowy Żołnierz Wolności przed wyborami napisze, że radny Zawada z Porozumienia Prezydenckiego jest tak oddany społeczności w swoim okręgu, że tym razem w trakcie kadencji prawie że własnymi rękami w pocie czoła wyłożył kostką drogę.

  1. Zdziwiony odpowiedz

   ….za dużo jarasz.

 4. Klara odpowiedz

  Oby tylko Gruba Kaśka nie grillowala bo ten to sie wszedzie wkreci. Niby szczodrosc aż bije po oczach a ciagle poszukuje pracownikow bo za marne grosze nikt nie bedzie sie urabial po łokcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *