LEGIONOWO. Perony oświetlone dzień i noc

2022-12-08 7:34:15

Po apelach władz do mieszkańców, o oszczędzanie energii elektrycznej, teraz apelują mieszkańcy, aby inni również zaczęli oszczędzać


W ubiegłym tygodniu w artykule pt: „A propos OSZCZĘDNOŚCI” (TiO 48/2022) wspomnieliśmy o problemie oświetlenia, które jest włączone całą dobę na peronie PKP Legionowo Przystanek. Tydzień minął, latarnie nadal świecą
24 godz. na dobę.

PS

Komentarze

4 komentarze

 1. JM odpowiedz

  Kolej jest bogata. Zamknęła przystanek w Zegrzu Południowym jakieś 20 lat temu z hakiem, a latarnie przestały świecić dopiero niedawno, jak przyszło do rozbiórki starego peronu przed budową nowych. Co prawda tylko po zmroku, ale latarnie na nieczynnym peronie świeciły się przez dobre 20 lat.

 2. Paweł odpowiedz

  A dlaczego mają nie świecić? pociągi kursują całą dobę. Pociąg do Kołobrzegu jest o 2 w nocy, powrotny z Kołobrzegu po 3 w nocy w Legionowie. Dużo pociągów jeździ w nocy. Wtedy ludzie mają stać w środku noc na ciemnym peronie? i czekać na pobicie czy na co? Beznadziejny pomysł z wyłązaniem światla na peronach.

  1. Daro odpowiedz

   Czytam niektóre komentarze i zastanawiam się czy ktoś próbuje zrobić nas idiotów czy sam ma poważne problemy z odbiorem tekstu który komentuje.
   Latarnie na tym peronie świecą się przez CAŁĄ dobę, także w dzień

 3. Basia odpowiedz

  Brawo PKP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *